Biz Kimiz? 

FULYA AHŞAP YAPILAR sektöründe uzun yıllardır bulunan tecrübe, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi konularda uzmanlaşmış 3. kuşak olarak 1960 yılından beri faaliyetlerine devam eden aile firmasıdır.

 

FULYA AHŞAP YAPILAR olarak dürüstlük, doğruluk, ticari ahlak kurallarına bağlı bir felsefe benimsedik. Ticareti sadece kendi menfaatlerimizi gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusunda yapmayı ilke edinen bir firmayız.

MİSYONUMUZ,

 

  • Yüksek kalitedeki ürün ve uygun fiyatı bir araya getirip, müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktır.
  • Doğal ve sağlıklı yaşamı felsefe edinmiş siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarına uygun olarak, tecrübeli personelimiz ve ileri teknoloji makine parkurumuzla üretim yapmaktayız.
  • Ahşabın verdiği doğallık ve estetiği bir araya getiren Fulya Ahşap Yapılar, ahşap konut ile birlikte, kafeterya, motel, büfe gibi ticari amaç ile kullanılabilecek yapıların da üretimini yapmaktadır.
  • Ahşap bina üretiminin yanı sıra, pergole, kameriye, oyun grubu, bahçe mobilyası ve ahşap sunum tahtalarını da üretmekteyiz.
  • Tüm bu ürünlerin üretim aşamalarında kendini yenileyen ormanlardan üretilen keresteleri kullanmaktayız.

VİZYONUMUZ,

Ahşabın doğal ve sağlıklı malzeme olmasından dolayı diğer yapı malzemelerine göre kullanımını arttırmayı amaçlamaktayız.